Gyekenyes Madžarska 08.07. - 10.07. 2016

Srečanja izven Slovenije.
Meetings outside of Slovenia, you can add your meeting here.

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Gyekenyes Madžarska 08.07. - 10.07. 2016

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Ponovno, kot vsako leto, srečanje v kraju Gyekenyes na Madžarskem. Srečanje, ki je bolj tako, na easy - običajno ni štartnine, plača se le kamp. Lokacija je v neposredni bližini jezera, ki je primerno za kopanje.
Srečanje organizirajo nam dobro poznana Addams family, Tamazs and co. Na vem, če je v org. teamu še vedno Paly. Gre za manjše srečanje, se pa na soboto prikaže kar nekaj zelo zanimivih vozil. Organizatorji nas običajno v petek počastijo z golažem za večerjo, v soboto pa s klobasicami. Pivo je gratis, dokler ga pač ne zmanjka ( vedno ga zmanjka ). To s hrano in pivom je bilo na ta način vsa leta, lani in predlani nismo bili tam, zato ne vem, če je še vedno tako !! Je pa v kampu tudi restavracija z dobro in poceni hrano ter pijačo. Tuši in wc so na voljo, res pa je, da so bolj tako-tako. Ampak, saj smo rokeri, ali ne ??
Zaenkrat se tja zagotovo odpravljata dve posadki in sicer Tihi, Mare in Toni ter midva z Bogdano. Če se komu zdi zanimivo, ga bomo z veseljem vzeli zraven. Zbirališče bo v Mariboru, se bomo pa še dogovorili o času odhoda - ali v četrtek verjetno popoldan ali pa v petek zjutraj.

P.S. vw-kp, kdaj si bil nazadnje v Mađaroš ?? Mislim, da bo ta vikend - maaa, fantasia !!!
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
gregs
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 181
Pridružen: Četrtek 23.4.2015 21:45:37
Moja vozila: VW 1300 1971
Kraj: Ljubljana

Re: Gyekenyes Madžarska 08.07. - 10.07. 2016

Odgovor Napisal/-a gregs »

Jaz bi sel z veseljem z mojim zdraven, ampak na tole malo daljso pot z mojim vw ravno ne upam. A se ze ve kdaj bi se slo tja.
:arrow: Daje me trn v peti icon_doh.gif
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Gyekenyes Madžarska 08.07. - 10.07. 2016

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Odhod bo v petek zjutraj, mislim, da okrog 6. iz Lj, tako, da nadaljujemo iz Mb okoli pol osmih. Dobimo pa se v Mariboru pri Rutarju, to je iz smeri Ljubljane izvoz Maribor-jug, skozi semaforizirano križišče, potem še enkrat skozi semaforje v Hočah naravnost in potem čez kaka 2 kilometra na desni strani v trgovski coni stoji tudi velika stavba Rutar !! Mislim, da bo tako vsem najbolj enostavno ! Od Maribora pa do Gyekenyesa je še cca 160 km.
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Gyekenyes Madžarska 08.07. - 10.07. 2016

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Pa še nekaj "drobnih" informacij o srečanju, predvsem finančnih- Torej :
Cena taborjenja naj bi bila 1400 forintov na osebo na noč, kako je za avto, ne vem
Cena za štrom je 800 forintov na noč
Štartnina je 1500 forintov in vsebuje večerjo v petek, zajtrk in večerjo v soboto ter zajtrk v nedeljo
Imeli bodo tudi srečelov, posamezna srečka velja 500 forintov in piše da "vse tomboli zmaga"

Pa da bomo vedeli o kakšnih vrednostih se pogovarjamo, še menjalniški tečaj 1 EUR je cca 315-320 forintov
Pomeni, da posameznika stane kamp od petka do nedelje vključno s štartnino ter obljubljeno hrano in elektriko cca 6000 forintov, kar je nekako približno 19 - 20 EUR !!

Vse pristojbine je bilo do sedaj vedno mogoče poravnati v Eurih, tudi restavracija v kampu operira z evri. Pač Madžarica pride z digitronom in reče harum ezer forint in potem biserno gleda !!
Se vidimo, pa napišite se, če se bo pridružil še kdo, da se vemo počakati !!
Zrel sem za v nebesa!
Oddaj odgovor