Let's bug together #25 13.-21.8.2016

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Kot sem že pred časom napisal, bi se utegnilo zgoditi, da bodo letošnje Lesce resnično pisale zgodovino. Sam sem v to celo prepričan !! Dobili smo tudi potrditev gospoda iz Avstrije, ki se bo srečanja ponovno udeležil s svojim legandarnim vozilom VW Fridolin, ki ga je VW v tistih časih izdeloval za potrebe švicarske pošte. Torej še eno vozilo, ki ga imamo možnost videti le redkokdaj. Sicer pa sem ravno danes dobil informacijo, da se bo na letošnje srečanje v Lesce odpravila tudi ekipa 7-10 vozil iz Poljske. Pa 7 ali 8 vozil iz Madžarske je tudi že potrdilo svoj prihod.
Prav zaradi pokazateljev, ki kažejo na res nadpovprečen obisk letošnjega LBT# 25, veliko razmišljamo o tem, kako zagotoviti čim bolj komfortno kampiranje za vse udeležence, zato se boste morda letos v Lescah soočili z nekaterimi spremembami, če se bo seveda to pokazalo za potrebno. Razmišljamo tudi, da bi postavili na samem prizorišču še pizzerijo, s katero bi preko dneva in v večernem času še popestrili gostinsko ponudbo. Za večerjo v petek in soboto bosta še vedno na voljo dva menija, bonov za večerjo pa žal ne bo mogoče zamenjat ali izkoristiti za pizzo, saj v času večerje nekako med 18.30 in 21.30 pizzerija ne bo delovala. Pa tudi kasneje bona od večerje ne bo mogoče unovčit za pizzo - bodo pa tudi boni za pizzo ves čas na voljo pri blagajni z ostalimi boni ( pleskavice, hot dog , pommes, pijača... ).
Pa nikar ne pozabite na soboto, ki bo temetsko obarvana. Ker žal na prireditvenem prostoru ne bo mogoče nabaviti kostumov ali mask, vas prosimo, da preobleko za lik, v katerega se boste preobrazili, prinesete s seboj. Več nas bo filmskih junakov in likov iz risank, bolj bo čudno in morda neprijetno tistim, ki bodo na ta dan takšni, kot vselej. Pa čeprav vas tudi take imamo radi !!
Vprašajte, šimfajte, predlagajte !! Še je čas, da upoštevamo kakšen nasvet.
Žal pa letos ne bodo možne rezervacije določenega prostora vnaprej, saj se bomo skušali držati načela pridi, se razglej in odloči za prostor. Seveda pa bo kot vedno možno rezervirati prostor še za kak avto in šotor, ko bo nekdo prispel, se utaboril in povedal, da pridejo n.pr. še tri posadke, s katerimi bi pač želeli biti nekako skupaj !!
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Čeh napoveduje prihod že 13.8., nizozemec 3 dni kasneje....

Se mi zdi da bo zelo veselo tega avgusta :)

PS: Unikatno vozilo: T1 pogrebno vozilo pride v Lesce
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Pa preko radia - ne vem točno ali Radio Jesenice ali Radio Pohorje - sem slišal, da se baje letos v Lescah obeta tudi pena party !! Ne vem, to moram še preveriti.
Pa pogrebno vozilo T1 - neprecenljivo !! Manjkata le še VW gasilsko in reševalno vozilo ter seveda policijsko in tudi za izredne dogodke bo poskrbljeno 100% :D :D :D
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Vsako leto naše srečanje v Lescah obišče tudi kakšna invalidna oseba. Ker želimo, da bi se prav vsi počutili kar najboljše med nami, bomo skušali tudi tem ljudem zagotoviti bivanje v Lescah kar se da prijetno. Prav s tem namenom smo rešili tudi enega izmed največjih problemov in se odločili na prizorišču postaviti tudi mobilno wc kabino posebej namenjeno invalidom. Mogoče manj pomembna stvar za večino udeležencev, za ljudi s posebnimi potrebami pa vsekakor zelo dobrodošla, tako rekoč, nujna. Omenjena kabina se bo sicer zaklepala, tako, da jo bodo resnično lahko uporabljali zgolj ljudje, katerim bo tudi namenjena !!
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Bo pestro ni dvoma. bravo bravo bravo to-, to-, to-,
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Vidim, da od nekoč vrhunskega pogajalca ni ostala niti senca !! Si se prepoznal, kajne da !!!
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata krebs, res je tvoj vrhunski pogajalec sedaj nima pravega adtuta v rokah.

VW klub Dolenjske in Bele krajine je samo pod mojim vodstvom pripeljalo nekaj čez 30 klubskih vozil na srečanje v Lesce. Sedanje in prejšnje vodstvo to ne more naredit, nikoli in nikdar, ne da bi se hvalil ampak tako pač je, kajti za takšen podvig treba delat na telefonu, pc in na terenu cel mesec. Tu pa vem, da sem dober. bravo

VW T3 Klub pa združuje ljubitelje T3 kombijev kateri so povečini kamperisti in jih takšna srečanja povečini ne navdušujejo, se pa vseeno vsako leto udeleži kar nekaj kombijev, ne pa toliko, da bi midva lahko kakorkoli sodelovala s pogajanji.

Res pa da letošnji razpon srečanja od 13. -21. prekaša tudi najcenejše kampiranje bilo kje po SLO. to-,

Sem redni udeleženec srečanja že od leta 2002, ki je bilo še v kampu Zaka in do sedaj še nisem manjkal in mislim, da bo tudi tako še naprej.

Za letošnje srečanje bom tudi zrihtal par dobitkov za srečelov. :|to
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton, dvakrat sem prebral tvoj post in ne bom tajil, da se mi je skoraj utrnila solza. Vse je enostavno res, samemu mi je hudičevo dobro poznano, koliko časa, volje in energije je potrebno za projekt, podoben tistemu, ki ste ga izpeljali v polpretekli zgodovini hroščarije na slovenskem. Razumem te, tudi to s kamperji mi je jasno in tudi sistem srečanj kombijašev mi je kar dobro poznan.
Bomo pa zelo veseli dobitkov za srečelov - ne vem, kako si si to zamislil, ampak, če jih boš imel že kaj prej na lageru in se boš vozil po okolici Lj, jih lahko mirno predaš Bolta Brothers.
Najbolj pa bomo seveda veseli tvojega ponovnega obiska, saj nam nenazadnje zadnja leta celo ostaja kar nekaj flaš borovničk, odkar..., pa tudi brez tega bi te bili veseli kot vedno. Howgh !!! :D :D
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Takole. Uskladili smo se v večini terminov 9 dnevnega dogajanja...
Petek in soboto pa vam pripravljamo presenečenje, predvsem za lastnike vozil.

Sobota
- Prihodi

Nedelja
- 10h- Spust s tricikli na Krvavcu

Ponedeljek
- 10 – Kopanje Bohinj

Torek
- 10h- Zipline v Planici

Sreda
- 10h –Ogled Avsenikovega muzeja

Četrtek
- 6 h- Pohod na Stol
- 16h- Srečelov
- 19h- Večerja
- 20h - Zabava z živo glasbo

Petek
- 8h- Zajtrk (samopostrežni zajtrk )
- 10h- Izlet po Gorenjskem
- 16h- Srečelov
- 19h- Večerja in avkcija
- 20h - Zabava z živo glasbo

Sobota
- 8h - Zajtrk (samopostrežni zajtrk )
- 10h - Paradna vožnja
- 13h -Izdelava velikega VW znaka z vozili
- 16h -Družabne igre z bogatimi nagradami, ocenjevanje vozil
- 19h - Večerja in avkcija
- 20h – Zabava z živo glasbo

Nedelja
- 8h -Zajtrk (samopostrežni zajtrk )
- 10h -Podelitev pokalov, nagrad, in uradni zaključek srečanja
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata Krebs napisal/-a:Anton, dvakrat sem prebral tvoj post in ne bom tajil, da se mi je skoraj utrnila solza. Vse je enostavno res, samemu mi je hudičevo dobro poznano, koliko časa, volje in energije je potrebno za projekt, podoben tistemu, ki ste ga izpeljali v polpretekli zgodovini hroščarije na slovenskem. Razumem te, tudi to s kamperji mi je jasno in tudi sistem srečanj kombijašev mi je kar dobro poznan.
Bomo pa zelo veseli dobitkov za srečelov - ne vem, kako si si to zamislil, ampak, če jih boš imel že kaj prej na lageru in se boš vozil po okolici Lj, jih lahko mirno predaš Bolta Brothers.
Najbolj pa bomo seveda veseli tvojega ponovnega obiska, saj nam nenazadnje zadnja leta celo ostaja kar nekaj flaš borovničk, odkar..., pa tudi brez tega bi te bili veseli kot vedno. Howgh !!! :D :D
@ Res je tako.

@ Za srečelov javim v toku tedna ko dobim paket.

@ Obisk bo kot že par let z dvemi avtomobili in prikolico, katere izmed 4 bom izbral bo odločalo vreme.

@ Letos bo 10 let kaj si me napil z Borovničkami 1.gif in od takrat jih še nisem probal in naj tako tudi ostane. to-,

@ Klemen - planica me zelo mika.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

To, da se v zadnjih letih izogibaš borovničkam v velikem krogu, sem seveda opazil !! Mogoče pa ti bo letos zadišala kaka epruvetka Jagermeistra, če pa tudi to ne ( v kar seveda močno dvomim ), bodo pa na voljo tudi vode z okusom ali brez v plastenkah, seveda pa z etiketo LBT #25. Pa še kaj se bo našlo !!
Zrel sem za v nebesa!
vepar
Tafrišn
Prispevkov: 2
Pridružen: Nedelja 14.8.2011 11:33:10

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a vepar »

Jak vam program...... :D
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: Let's bug together #25 13.-21.8.2016

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata Krebs napisal/-a:To, da se v zadnjih letih izogibaš borovničkam v velikem krogu, sem seveda opazil !! Mogoče pa ti bo letos zadišala kaka epruvetka Jagermeistra, če pa tudi to ne ( v kar seveda močno dvomim ), bodo pa na voljo tudi vode z okusom ali brez v plastenkah, seveda pa z etiketo LBT #25. Pa še kaj se bo našlo !!
Ne samo, da sem se odpovedal nad Borovničkami, takrat sem naredil črto nad žgano pijačo in letos ko je desetletnica nad ne pitjem teh "nepotrebnih pijač"

Bom najbolj vesel tvojih bonov za pivo, po enostavnem izračunu 10 let =10 bonov to-, to-, to-,
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Oddaj odgovor