Top chop plans

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Top chop plans

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Če se bo kdo odločal za to, mu malo pomagam.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
izzy
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 65
Pridružen: Torek 22.1.2008 19:48:32
Kraj: Šentjernej (Dolenjska)

Odgovor Napisal/-a izzy »

Hja, po tehle slikah izgleda jako enostavno, v praksi pa se pokaže še druga plat :wink:
Drugače je pa zadnja šipa ostala originalne velikosti :roll:
eugene
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 97
Pridružen: Sreda 29.8.2007 10:43:57

Odgovor Napisal/-a eugene »

Jaz res ne štekem kaj ljudje vidite lepega v teh top čopih? Kao ker zgleda hudo al kaj? Če bi bli sposobni it preko tega 'ko je hud, ejga' lahko vsak vidi da je top čop grši kakor original. No, mogoče se pa motim , ko mislim da je čut za estetiko( proporcije, zlati rez itd) po defoultu vgrajen v vsako živo bitje.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

eugene napisal/-a:Jaz res ne štekem kaj ljudje vidite lepega v teh top čopih? Kao ker zgleda hudo al kaj? Če bi bli sposobni it preko tega 'ko je hud, ejga' lahko vsak vidi da je top čop grši kakor original. No, mogoče se pa motim , ko mislim da je čut za estetiko( proporcije, zlati rez itd) po defoultu vgrajen v vsako živo bitje.
Ja tako kot si rekel. Vsakdo ima v glavi nekaj, kar mu je všeč.
Izi ima top čopa, jaz trenutno retluka, ti pa zgleda original. In če bi bili vsi hrošči original tale forum sploh nebi bil zanimiv.
Sicer pa je napisano zgoraj, da je to pomoč, če se kdo odloči...
izzy
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 65
Pridružen: Torek 22.1.2008 19:48:32
Kraj: Šentjernej (Dolenjska)

Odgovor Napisal/-a izzy »

Ja res je.
100 ljudi - sto čudi, ali sto žensk - 200 joškov, kar je komu ljubše :lol:

Jaz osebno sedaj izdelujem top-chopa, obenem pa sem se spravil tudi v obnovo 1303s-a, ki bo v popolnoma originalnem stanju (razen nekaj malenkosti)
Iz osnove hrošča se lahko naredi kar precej oblik vozil, od originala, cabrioleta, ratlooka, buggya pa še bi se lahko naštevalo....
Potem pa je odvisno od posameznika, kaj bo naredil, če sploh bo kaj :wink:
TopChop - enjoy the difference.
denis22
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 19
Pridružen: Nedelja 3.8.2008 13:33:30

Odgovor Napisal/-a denis22 »

mene zanima khe bi dobil šipe za top chopa in pa če se da registrirat ali pa kje bi dobil načrt :?:



lp
fritz
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 38
Pridružen: Ponedeljek 4.7.2005 12:54:52
Kraj: primorska

Odgovor Napisal/-a fritz »

eugene, moj pogled poznas in sigurno ni blo vodilo ejga kako je hud. je pa res da ni vsak topchop dober topchop. pa pravi topchop mora imet trdo streho. s faltdachom se samo enostavneje popravlja in lovi obliko strehe.
no ja kakorkoli ze....

@denis22 : bom dal v prodajo mojega topchopa tako da ce te zanima, me lahko poklices. imas tel.st. na zs

vsak ma svoj pogled. nisem ortodoksen privrzenec originalnosti, malo hroscev je katere bi hotel imeti v originalu, da o hebmullerju niti ne zgubljamo besed.

topchop je vsaj projekt ki zahteva voljo znanje cas denar in prostor.
za razliko od narejenih cabrioletov, katerim strehe stojijo kot starim ku*bam krilo. pa brez zamere. potem so taisti avti posiljeni se z neokusnimi dodatki
pa smo petinpetdeset stopnic pod se tako slabim topchopom.

sicer pa, brezpredmetna debata. kdor hoce imet klavir na stropu naj ga ima na stropu.

Slika

pa lahko noc vsem skupaj
f.
I really like your peaches, when i shake your tree
Oddaj odgovor